2019 10 11 mistrzostwaDnia 9 października 2019r w parku w Dziwnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach rywalizowały szkoły z Wolina, Międzyzdrojów, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego oraz reprezentacja dziewcząt ze szkoły podstawowej z Wysokiej Kamieńskiej. Uczennice rywalizowały w składach 10 osobowych na dystansie 800 m. Ostatecznie po zaciętym pojedynku na bardzo wymagającej trasie biegaczki z Wysokiej wywalczyły tytuł vice Mistrzyń Powiatu, ulegając nieznacznie ekipie z Wolina.

Nasze atletki wystąpiły w składzie: Kornelia Orszulak, Paulina Świerzbin, Martyna Muszyńska, Paulina Młyńska, Marzena Radoń, Oliwia Przygodzka, Wiktoria Pastryk, Hanna Leus, Nikola Kałużka i Marika Leśniak.