Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt
W czwartek 5 grudnia br. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w MISTRZOSTWACH Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt. Zawody zostały rozegrane w hali widowiskowo - sportowej w Dziwnowie. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z naszego powiatu m.in: z Kamienia Pomorskiego, Stuchowa, Międzyzdrojów, Dziwnowa oraz Golczewa . Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” , do dwóch wygranych setów. Ostatecznie uczennice z Wysokiej, po 3 wygranych meczach (z Kamieniem Pomorskim, Dziwnowem i Międzyzdrojami) i 2 porażkach ( Z Golczewem i Stuchowem) zajęły 3 miejsce w rozgrywkach. Cały turniej zdominowała zacięta rywalizacja, podczas której dziewczęta nie szczędziły wysiłku. Warto dodać, iż w naszej szkole, jest to pierwsza reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej 6 osobowej od ponad 20 lat.

Skład naszej reprezentacji: Kornelia Orszulak, Nikola Kałużka, Hanna Leus, Wiktoria Pastryk, Martyna Muszyńska, Marika Leśniak oraz Paulina Świerzbin.