Dzień Edukacji Narodowej.
Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.13 października 2020 r. Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli i pracowników szkoły niespodziankę. W szkole pojawili się „dziennikarze” przeprowadzający wywiady. Nauczyciele musieli opowiedzieć o tym, co skłoniło ich do wyboru zawodu nauczyciela , odpowiedzieć na pytania, czy wierzą w Świętego Mikołaja, jak spędzają czas wolny, jakie książki czytają, czy lubią Nutellę.Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego dziękując za cierpliwość, wyrozumiałość i SERCE wręczyli drobne upominki nauczycielom i pracownikom szkoły życząc wszystkiego co najlepsze.