Zabawy z darami pani jesieni.
Uczniowie klasy III w ramach koła przyrodniczego prowadzonego przez Panią Agnieszkę Jasik i przy wsparciu swoich rodziców uwiecznili oznaki naszej pięknej, jesiennej przyrody. Wykonali zdjęcia na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży „PRZYRODA W KOLORACH” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Konkurs wzbogacił ofertę edukacyjną naszej placówki oraz uwrażliwił „młodych przyrodników” z klasy III na piękno polskiej przyrody. Tematyka konkursu była bardzo szeroka - dotyczyła jesieni. Jesień to czas spacerów, wyjść do lasu, grzybobrania oraz prac w ogródkach i sadach. To doskonała okazja na uwiecznienie piękna jesiennej flory i fauny. Pajęczyna, poranna rosa czy mgła, grzyby, ogrodowe kwiaty, zmieniające kolor liście na drzewach, kraśne jabłka na jabłonkach czy ostatnie warzywa            w ogrodzie to tylko niektóre bardzo wdzięczne obiekty do fotografowania. Prace wykonane przez dzieci okazały się bardzo ciekawe, barwne oraz różnorodne. Najciekawsze będą reprezentowały naszą placówkę w konkursie w Krakowie. Te, które nie zostały wysłane, zdobią naszą szkołę – dzieci stworzyły z nich jesienną wystawę.