Nauka to potęgi klucz

 

Czwarty tydzień listopada to gorący okres dla uczniów sprawdzających wiedzę i umiejętności w ramach konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. W roku szkolnym 2020/2021 z uwagi na panującą sytuację epidemiczną etap rejonowy konkursów odbywa się w placówkach macierzystych uczniów.

Nasza szkoła jest organizatorem etapu rejonowego Konkursów Języka Polskiego, Matematyki i Języka Angielskiego. Wzięli w nich udział uczniowie klasy siódmej: Marzena Radoń – język polski i matematyka, Kacper Caban – język polski oraz Kacper Chybowski – język angielski. Na rozwiązanie zadań uczestnicy mieli 90 minut. Wszyscy pracowali z zapałem, starali się dokładnie i poprawnie rozwiązać niełatwe konkursowe zadania. Wyniki etapu rejonowego znane będą w połowie grudnia.

Trzymamy kciuki za Marzenę i obydwu Kacprów, całej trójce życzymy powodzenia!