Dzień Pluszowego Misia

Każdego roku w oddziale przedszkolnym obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku odbył się on 26 listopada 2020r. Niestety w związku z pandemią i reżimem sanitarnym jaki obowiązuje w placówce nie było możliwości przyniesienia swoich ukochanych pluszaków. Jednak we współpracy z rodzicami została stworzona kolorowa prezentacja multimedialna, w której znalazły się zdjęcia mięciutkich przyjaciół. Dzięki temu wszystkie dzieci mogły zobaczyć jak wyglądają ulubione misie kolegów z grupy oraz opowiedzieć o nich kilka słów. Podczas tego nietypowego święta uczniowie z oddziału przedszkolnego wysłuchali opowiadania pt. "Miszka" Wojciecha Widłaka oraz brali czynny udział w znanych zabawach tj. "Misie szare" czy "Stary niedźwiedź mocno śpi". Na podsumowanie tego dnia dzieci uczyły się współpracy malując w grupach gigantyczne misie: Kubusia Puchatka, Misia Yoogi, Niedźwiedzia z bajki "Masza i Niedźwiedź" oraz popularnego pluszowego misia.