Mikołajki 2020

W piątek 04.12.2020 roku dzieci z oddziału przedszkolnego świętowały imieniny Mikołaja. Były zabawy przy muzyce, tańce, łamigłówki, zagadki, mikołajowe kolorowanki oraz gra: "Wyturlaj Mikołaja". Urządziliśmy sobie również mini sesję świąteczną z wykorzystaniem eko-fotobudki wykonanej z tektury oraz kolorowego papieru. Na zakończenie dnia dzieci chcąc zachęcić Mikołaja do odwiedzin w naszych skromnych progach zaśpiewały dla niego piosenkę, której pilnie się uczyły w ciągu tygodnia. I oczywiście zupełnie niespodziewanie Mikołaj zostawił najmłodszym uczniom naszej szkoły słodki upominek. W podzięce za podarek otrzymał przepiękne kartki, które dzieci wykonały w domach ze swoimi rodzicami. Ten zupełnie magiczny i wyjątkowy grudniowy dzień na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły.