Wygralismy

Dnia 14.05.2021 uczniowie klasy VII Marzena Radoń, Kacper Caban, Martyna Wenszka wraz z opiekunem, otrzymali informację o wygranej w III edycji konkursu „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską Pusztę”. Cała ekipa pracowała ciężko od października 2020 r. do kwietnia 2021 wykonywali różne zadania. Nakręcili film o Wolińskim Parku Narodowym, brnąc po kolana w śniegu. Planowali wycieczkę dla dzieci do WPN-u, wykonali plakat i folder reklamujący ten wyjazd. Pracy było bardzo dużo i niełatwej, pandemia utrudniła wiele ich działań, ale podołali wszystkim zadaniom. Po raz drugi uczniowie naszej Szkoły znaleźli się w trójce najlepszych zespołów konkursowych. Nagrodą będzie wyjazd na tygodniową wycieczkę. Ze względu na pandemię nie znamy jeszcze terminu i miejsca wyjazdu.

GRATULUJEMY!!!!!!