Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2021r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali wiele ciepłych i serdecznych życzeń. Podczas uroczystości uczniowie poprzez recytowane wiersze wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną troskę i poświęcenie.

Uczniowie klas 4-6 zaprezentowali swoje zdolności aktorskie podczas lekcji języka polskiego oraz lekcji wychowawczej. Klasa 8 w części artystycznej przedstawiła awans zawodowy nauczyciela. Uroczystość umilił nam taniec w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Na zakończenie uroczystości głos zabrała pani dyrektor Beata Pastryk, która złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły serdeczne życzenia oraz podziękowała za codzienne zaangażowanie w kształcenie i wychowanie. Uczniowie wręczyli kwiaty zebranym na sali nauczycielom i pracownikom szkoły. Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przebiegła w miłej atmosferze. Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za słodki poczęstunek, który umilił ten wyjątkowy dzień.