Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,                                                                                                  

w dniach 27 - 29 marca 2023 r. odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów naszej szkoły, według harmonogramu przedstawionego poniżej. Uczniowie uczęszczający na religię będą w nich uczestniczyć pod opieką nauczycieli. Pozostali uczniowie oraz Ci, których rodzice nie wyrażą zgody na wyjście do kościoła pozostaną w szkole pod opieką nauczycieli. Po rekolekcjach lekcje będą odbywać się według planu lekcji.

Rekolekcje Wielkopostne
Rekolekcjom przewodniczy: ks. mgr lic. Ryszard Iwaniuk
Poniedziałek – 27 marca 2023 r., od godz. 8:15 do godz. 9:05;
Wtorek – 28 marca 2023 r., od godz. 8:15 do godz. 9:05;
Środa - 29 marca 2023 r., od godz. 8:15 do godz. 9:15.

Szczegółowy plan rekolekcji oraz informacje o konkursie znajdują się w załączniku: Harmonogram Rekolekcji Wielkopostnych