IMG 20240326 144839

Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej została zgłoszona do Plebiscytu Edukacyjnego, którego celem było wyłonienie szkoły, która zasłużyła na miano najbardziej przyjaznej zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców. W plebiscycie poszukiwano placówki, która dba przede wszystkim o dobrą atmosferę, a uczniowie oraz ich rodzice doceniają starania dyrektora oraz nauczycieli.

Bardzo miło jest nam poinformować, że po raz drugi w wyniku głosowania czytelników Głosu Szczecińskiego Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej zajęła I miejsce w powiecie kamieńskim w kategorii Szkoła Roku. Na uwagę zasługuje fakt, że Pani Karolina Kmiotczyk zajęła II miejsce w powiecie kamieńskim w kategorii Nauczyciel Roku.

Gratulujemy!
Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałe wyróżnienia, które są dla nas mobilizacją do dalszej efektywnej pracy.