BIEGI W GOLCZEWIE 2017
20 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w imprezie sportowej „Bieg 16 Zakrętów Memoriał im. Janusza Domańskiego” w Golczewie. Jako pierwsza wystartowała Paulina Młyńska, która zwyciężyła w wyścigu klas III na dystansie 300m. W kolejnym biegu klas IV bezkonkurencyjne były nasze dziewczęta, które zajęły dwa miejsca na podium: I miejsce Kornelia Orszulak, II miejsce Hanna Leus. W tej samej kategorii wiekowej wystartowały również: Martyna Muszyńska – IV miejsce i Wiktoria Pastryk – V miejsce. Wśród chłopców klas IV zwyciężył Cezary Muszyński, zapewniając sobie zwycięstwo pięknym finiszem. Startujący w tej samej kategorii wiekowej Miłosz Chudzicki zajął IV msc. W rywalizacji biegaczek z klasy piątej nasze uczennice zajęły odpowiednio: I miejsce Paulina Świerzbin, II miejsce Marika Leśniak, III miejsce Wiktoria Chudzicka. W Biegu chłopców z klasy V bezkonkurencyjny był Szymon Błasiak, który od początku dyktował tempo biegu.W zmaganiach dziewcząt z klasy VI najlepsza była Aleksandra Grudzińska, zdecydowanie wygrywając bieg na 800m.

Gratulacje dla wszystkich uczestników, którzy aktywnie spędzili sobotni dzień.