Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy...

21 grudnia - ostatni dzień nauki przed Świętami i jednocześnie ostatni w 2018 roku był dla uczniów i nauczycieli wyjątkowy.  Tradycją w naszej szkole są Wigilie klasowe organizowane przez poszczególne klasy i wychowawców. Tego dnia wszyscy akcentują zbliżające się Święta i Wigilię. Już od rana słychać było kolędy. Uczniowie pod opieką  wychowawców zadbali o świąteczny wystrój sal lekcyjnych. Piękne choinki, świąteczne wypieki i bożonarodzeniowe dekoracje wprowadziły wszystkich w cudowny przedświąteczny nastrój.

W klasach pojawiły się wigilijne stoły nakryte śnieżnobiałymi obrusami. Opłatek, życzenia, gwiazdkowe prezenty, wspólne śpiewanie kolęd oraz poczęstunek stworzyły świąteczno – noworoczny klimat. Nie zabrakło również miłej, rodzinnej atmosfery.