2019 05 06 egzamin

W dniach 15- 18 kwietnia 2019 nasi ósmoklasiści przystąpili do egzaminów na zakończenie szkoły podstawowej. Odbyły się one po raz pierwszy w nowej formule. Uczniowie zdawali egzamin pisemny z języka polskiego, matematyki oraz wybranego języka obcego – angielskiego lub niemieckiego.

Już w pierwszym dniu egzaminów, jak i w pozostałych, wszyscy uczniowie zjawili się w szkole punktualnie i w komplecie . Humory dopisywały zarówno zdającym jak i Komisji Egzaminacyjnej czuwającej nad poprawnym przebiegiem egzaminu, który planowo i bez przeszkód odbywał się każdego dnia.

Ósma klasa jest zadowolona z egzaminu, który chyba najbardziej przeżywali ich rodzice i nauczyciele, zaś zdający wydawali się do końca opanowani. Uczniowie stwierdzili, że z zadaniami można było sobie poradzić i nie należały do bardzo trudnych. Najwięcej emocji wzbudziło wypracowanie z języka angielskiego. Teraz pozostaje już tylko spokojne oczekiwanie na wyniki, które uczniowie i rodzice poznają na koniec roku szkolnego.