2019 05 17 biegi

11 maja zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Aktywni” wzięli udział w XXIII Wiosennych biegach przełajowych w Wapnicy. W zawodach osiągnęliśmy następujące rezultaty: Miłosz Caban – I miejsce w biegu przedszkolaków. Kacper Caban – I miejsce w biegu chłopców z rocznika 2008 – 2009. W tej samej kategorii wiekowej Paulina Młyńska – I miejsce, Paulina Błasiak – II miejsce w klasyfikacji dziewcząt. W startach rocznika 2006 – 2007 na dystansie 600m: Martyna Muszyńska – I miejsce, Marzena Radoń II miejsce, Cezary Muszyński – II miejsce w biegu chłopców. W biegu chłopców klas 7 – 8 na dystansie 1000m zwyciężył Olaf Pawełczyk, Szymon Błasiak zajął III miejsce. W tej samej kategorii wśród dziewcząt II miejsce zajęła Nikola Musiał. Ponadto w zawodach udział wzięli: Patryk Nowicki, Jakub Płochocki, Wiktoria Pastryk, Wiktor Jankowski, Michał Ostapko oraz Szymon Grudziński. W biegu Open na 3 km III miejsce zajął Bartłomiej Musiał.

 

 

Na zakończenie zawodów wszyscy reprezentanci wystartowali w biegu dla ziemi na dystansie 300m. Nagrodą dla każdego kończącego ten wyścig był wiosenny kwiatek.

Do kolejnych zmagań sportowych uczniowie przystąpią w czwartek 23 maja, gdzie kolejny raz wystartują w Międzyzdrojskich Czwartkach Lekkoatletycznych.