Dzieci dzieciom - podsumowanie
Zakończyliśmy akcję na rzecz dzieci mieszkających w Afryce. Uczniowie, pracownicy szkoły i ich rodziny chętnie włączyli się w zbiórkę potrzebnych artykułów szkolnych i zabawek. Mogliśmy również liczyć na wsparcie Gminy Golczewo, która przekazała podarunki dla dzieci z Togo. Na przygotowanym wcześniej konturze Afryki darczyńcy mogli zostawić swój podpis. Udało nam się zebrać m.in. zeszyty, bloki, farby, plecaki, piórniki, kredki, zabawki. Wszystkie zebrane podarunki zostały zapakowane i wysłane do szkoły w Bassar - rodzinnej miejscowości p. Wapondi Gbati-Piaskowskiej, która w maju odwiedziła naszą szkołę i opowiadała uczniom o życiu ich rówieśników w Afryce.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji jeszcze raz serdecznie dziękujemy a Pani Wapondi życzymy sukcesów w dalszych staraniach o dokończenie remontu szkoły w Bassar. 

Jeśli mieliby Państwo wolę wspomóc starania p.Wapondi mogą to Państwo uczynić, wpłacając dowolną kwotę na otwarte przez księży werbistów subkonto: Referat Misyjny Księży Werbistów, 14-520 PIENIĘŻNO Nr rachunku 42 1240 1226 1111 0000 1395 9119 z dopiskiem „SZKOŁA TOGO”.