2019 09 16 czwartki12 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „AKTYWNI” rozpoczęli zmagania w VI edycji cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych”. Tradycyjnie rywalizowano w konkurencjach lekkoatletycznych: biegach na dystansie: 60m, 100m, 300m, 600m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Nasi reprezentanci osiągnęli wiele wartościowych wyników, co przyczyniło się do uzyskania I miejsca w klasyfikacji generalnej. Szkołę reprezentowali: Adam Okoń, Alan Kałużka, Kacper Caban, Szymon Grudziński, Tomasz Orszulak, Paulina Młyńska , Radoń Marzena, Kacper Solecki, Cezary Muszyński, Szymon Ciślak, Kornelia Orszulak, Wiktor Jankowski, Paulina Błasiak, Michał Ostapko oraz Alan Saładajczyk. Do kolejnych zmagań uczniowie naszej szkoły przystąpią 25 września i wówczas walczyć będą o utrzymanie prowadzenia w całej edycji.

Wyniki na stronie:
https://drive.google.com/file/d/11Ln2ltsjqNN4isyb_coqAu_R8AAwzK0A/view