2019 10 02 biegi28 września w Międzyzdrojach odbyły się XXII Jesienne Biegi Przełajowe pod hasłem „ Doładuj się bieganiem”. Naszą szkołę reprezentowała 19 osobowa grupa biegaczy. Na podium stanęli : Miłosz Caban – I miejsce w biegu przedszkolaków, Martyna Szabat – III miejsce w biegu na 200m., Kornelia Orszulak – II miejsce w biegu na 1000m oraz Wiktor Jankowski – II miejsce na dystansie 400m. Tuż za podium w swoich biegach uplasowali się Paulina Błasiak i Kacper Caban.
Ponadto w zawodach udział wzięli: Oliwia Przygodzka, Marzena Radoń, Paulina Młyńska, Marika Leśniak, Patryk Nowicki, Hanna Leus, Wiktoria Pastryk, Wiktoria Chudzicka, Paulina Świerzbin, Cezary Muszyński, Szymon Grudziński, Alan Kałużka i Martyna Bińczyk.
Na mecie pierwsze 10 osób w każdym biegu zostało nagrodzone pamiątkową koszulką z logo imprezy.
Gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów, którzy miło i aktywnie spędzili sobotni dzień.