Serdecznie zapraszamy dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Woliński Park Narodowy oraz Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe" Nadleśnictwo Międzyzdroje. Prace konkursowe należy przynosić do szkoły do dnia 29 listopada. Tematem pracy jest wykonanie "EKO GRZYBA 3D" lub "EKO DRZEWA 3D". Szczegóły w regulaminie: Regulamin konkursu "Eko grzyb" lub "Eko drzewo"

20221116 181217 0000

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową. Regulamin dostępny w linku: Regulamin konkursu na bombkę

KONKURS Moja Pomoc - moja pierwsza superpomoc. 

Drodzy uczniowie. Przesyłam link do konkursu plastycznego pn.: Pierwsza pomoc - moja supermoc, organizowanego przez Centralny Instytut Ochrony Pracy (CIOP) dla dzieci szkół podstawowych.
Zainteresowanych odsyłam do linkuhttps://liblink.pl/JH93WVS7Mk
Koordynator konkursu: Joanna Maciejewska. 

 

plakat2 m

Zachęcamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie fotograficznym. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku: Regulamin konkursu fotograficznego: "Gdy pytasz mnie czym jest Ojczyzna odpowiem..."

II etap konkursu. Zapraszamy do zapoznania się z informacją znajdującą się w załączniku: Lekturiada

Zapraszamy uczniów klas: IV - VIII Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej do wzięcia udziału w konkursie: „Lekturiada – w poszukiwaniu urody i słowa”. Konkurs adresowany jest do uczniów z województwa zachodniopomorskiego. Organizatorem konkursu jest Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

I etap konkursu

Pracownicy bibliotek szkolnych we współpracy z pracownikami bibliotek miejskich gminnych i powiatowych oraz nauczyciele języka polskiego przygotowują ciekawe lekcje i pogadanki przybliżające lektury szkolne, ich autorów i czasy, w których zostały napisane. Uczniowie na lekcjach języka polskiego z udziałem nauczyciela, wybierają jedną lekturę poprzez głosowanie.

II etap konkursu

Szkoła organizuje eliminacje szkolne mające na celu wyłonienie najlepszego lektora wśród uczniów. Wyłoniony może być tylko jeden laureat konkursu.

III etap konkursu

Odbędzie się 6 czerwca 2022r. w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Udział w Wielkim Finale wezmą wyłonieni przez poszczególne szkoły laureaci konkursu. Prezentacja fragmentu utworu przez ucznia Wielkiego Finału nie może przekroczyć 5 minut. Zwycięzca konkursu otrzyma Puchar Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla najlepszego lektora ,,Lekturiady” oraz dla szkoły, której jest uczniem, nagrody rzeczowe ufundowane przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Nagrodę Specjalną Prezesa Polskiego Radia Szczecin. Jury konkursu może przyznać dodatkowe nagrody i wyróżnienia. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaakceptowanie i dołączenie do pracy czytelnie wypełnionej przez nauczyciela, opiekuna ucznia karty zgłoszenia. Uczniowie mogą uczestniczyć w konkursie wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.