Czwartki Lekkoatletyczne - wiosna 201916 kwietnia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „AKTYWNI” rozpoczęli zmagania w sesji wiosennej V Edycji cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych”. Tradycyjnie rywalizowaliśmy w konkurencjach lekkoatletycznych: biegach na dystansie: 60m, 300m, 600m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Nasi reprezentanci uzyskali wiele wartościowych wyników, co pozwoliło na utrzymanie prowadzenia w klasyfikacji generalnej szkół. Szkołę reprezentowali: Oliwia Przygodzka, Szymon Grudziński, Tomasz Orszulak, Paweł Szabat, Paulina Młyńska, Radoń Marzena, Kacper Solecki, Cezary Muszyński, Kornelia Orszulak, Martyna Muszyńska, Nikola Kałużka, Wiktor Jankowski, Paulina Błasiak, Michał Ostapko, Alan Saładajczyk oraz Hanna Leus. Do kolejnych zmagań uczniowie naszej szkoły przystąpią 9 maja i wówczas walczyć będą o utrzymanie prowadzenia w całej edycji.

Wyniki na stronie: http://www.uks.jupe24.pl/czwartki-lekkoatletyczne/wyniki/wyniki-2018-2019.html