IMG 20240404 WA0006

Dnia 03.04.2024 r. naszą szkołę odwiedziły Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim. Spotkały się z uczniami klasy I – III oraz dziećmi z oddziału przedszkolnego w ramach realizowanych programów ,,Higiena naszą tarczą ochronną” i ,,Zdrowe zęby mamy – marchewkę zajadamy”. W pierwszej części spotkania omówiono zasady higieny osobistej: mycie rąk, higiena jamy ustnej, wieczorna toaleta, pielęgnacja skóry, włosów i paznokci.

Drodzy Rodzice
Uczniowie klas I - III wezmą udział w programie ,,Higiena naszą tarczą ochronną".

IMG 20240327 WA0000

W dniu 27.03.2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy drugiej w Wysokiej Kamieńskiej uczestniczyły w spotkaniu z sierż. Martą Szymańską oraz st. sierż Natalią Rapą z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Celem spotkania była pierwsza pomoc. Wszystkim przedszkolakom przypomniano zasady udzielania pierwszej pomocy, ważnych telefonów, jak zachować się podczas wypadku, ułożenie osoby poszkodowanej w pozycji bezpiecznej.

IMG 20240326 WA0008

Dnia 26 marca uczniowie klasy IV – VIII naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z policjantką sierż. Martą Szymańska, st. sierż. Natalią Rapą oraz przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej Agatą Brzeczkowską - Tutak. Podczas spotkania omówiono zagadnienia dotyczące zagrożeń związanych z paleniem papierosów, spożywaniem alkoholu, zażywaniem narkotyków oraz dopalaczy.

Ulotka 2 2

54 801136 g