W dniach 12-14 lutego 2024 roku w naszej szkole odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty zgodnie z podanym niżej harmonogramem.

12 lutego 2023 r. (poniedziałek), godz. 900 - język polski
13 lutego 2023 r. (wtorek), godz. 900 - matematyka
14 lutego 2023 r. (środa), godz. 900 - język angielski

W 2024 r. egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony w niżej wymienionych terminach:

DATA PRZEDMIOT

GODZINA

ROZPOCZĘCIA

CZAS TRWANIA

14 maja 2024

Język polski 9.00 120 minut

15 maja 2024

Matematyka 9.00 100 minut

16 maja 2024

Język angielski 9.00 90 minut

W przypadku uczniów, którym przysługuje dostosowanie warunków przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty, czas pracy z poszczególnymi arkuszami może zostać przedłużony:

• o 45 minut - w przypadku języka angielskiego.\

Do czasu trwania egzaminu ósmoklasisty z każdego przedmiotu nie wlicza się czasu przeznaczonego na sprawdzenie przez ucznia poprawności przeniesienia odpowiedzi na kartę odpowiedzi (5 minut).
Uczniowie w dniu egzaminu przychodzą do szkoły o godzinie 8:00.

Uczniowie mogą wnieść do sali egzaminacyjnej:

• wyłącznie pióro/długopis z czarnym tuszem/atramentem oraz linijkę na egzamin z matematyki;
  • małą butelkę wody - mniej niż 1 litr (zakaz stawiania jej na stoliku)

Przypominamy, że obowiązuje zakaz wnoszenia i korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń telekomunikacyjnych.

W dniach 07-09 lutego 2023 roku w naszej szkole odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty zgodnie z podanym niżej harmonogramem.

07 lutego 2023 r. (wtorek), godz. 900 - język polski
08 lutego 2023 r. (środa), godz. 900 - matematyka
09 lutego 2023 r. (czwartek), godz. 900 - język angielski

W 2023 r. egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony w niżej wymienionych terminach:

Przedmiot

Godzina rozpoczęcia

23 maja 2023 r.

120 minut

24 maja 2023 r.

100 minut

25 maja 2023 r.

90 minut

• o 50 minut – w przypadku matematyki;
  • o 45 minut - w przypadku języka angielskiego.

Uczniowie w dniu egzaminu przychodzą do szkoły o godzinie 8:00.

Uczniowie mogą wnieść do sali egzaminacyjnej:

• małą butelkę wody - mniej niż 1 litr (zakaz stawiania jej na stoliku).

W 2022 r. egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony w niżej wymienionych terminach:

Przedmiot

Godzina rozpoczęcia

24 maja 2022 r.

120 minut

25 maja 2022 r.

100 minut

26 maja 2022 r.

90 minut

• o 50 minut – w przypadku matematyki;
  • o 45 minut - w przypadku języka angielskiego.

Uczniowie w dniu egzaminu przychodzą do szkoły o godzinie 8:15.

Uczniowie mogą wnieść do sali egzaminacyjnej:

• małą butelkę wody - mniej niż 1 litr (zakaz stawiania jej na stoliku).

Próbny egzamin ósmoklasisty odbędzie się w niżej wymienionych terminach:

• 01 marca 2022 r. (wtorek) - język polski,
  • 02 marca 2022 r. (środa) - matematyka,
  • 03 marca 2022 r. (czwartek) - język angielski.

Próbny egzamin ósmoklasisty przeprowadzimy w oparciu o materiał diagnostyczny CKE.

23.03.2022 r. – przekazanie do szkół raportu końcowego z przeprowadzonej diagnozy.